Sex seznamka – je opravdu jen pro muže?

Sex seznamka je pouze mužská záležitost?

Často jsem tohle slyšel a musím se přiznat, že hlavně od žen a dívek. Ale byly by zde sex seznamky když by o ně ženy vůbec neměli zájem? Sex je jedna z nekrásnějších věco a mnoho znás si chce užívat sex naplno. Ale co když vám sex chybí – tedy přesněji sexuální partnerka – partner? Ano je to jako když má někdo na něco chuť – buď si to udělá sám jak se říká a nebo si zajde do restaurace a objedná si na co má chuť. Ne každý ovšem tohle má dád, nebo si to může dovolit. Co pak? Okolí? Nebo hledat „pomoc“ ve skupině lidí s podobným „problémem“ ?
Skupin a sdružení a seznamek na sex je mnoho. Jak poznat tu pravou si povíme v jiném článku. Nyní nás zajímá zda je sex seznamka jen pro muže nebo i ženy.

Sex seznamka jen pro muže? NE

Sex seznamka jen pro muže? NE

Je více mužů než žen co chtějí nezávazný sex?

Jistě každí z nás tuší jak to je – a to že muži častěji vyhledávajá sex než ženy. Ale jistě jsou zde i vyjímky které toto pravidlo potvrzují. Chlap má své silné živočišné pudy a prostě bez sexu dlouho nevydrží oproti ženě, která je schopná vydržet sexuální půst i několik měsíců. Nicméně každá sex seznamka má své mužské a i ženské užvatele. Myslím, tím že návštěvníci jsou jak muži tak i ženy. Ještě jsem nepoznal seznamku kde by se zakazoval vstup ženám nebo naopak mužům. Tedy v případě, že se jedná o klasickou heterosexuání seznamku.

Jak chlap tak žena -bez sexu to prostě nejde

Sex potřebujeme všichni – a pokud znáte že někdo tvrdí, že sex nepotřebuje tak buďto lže a nebo má nějaký problém. Stejně jako muži tak i ženy mají své sexuální touhy, touhy po sexuálním dobrodružství a chtějí dosáhnout uspokojení. Kdo by mohl tvrdit , že to tak není? je prostě jedno zda jsi muž, žena – sex potřebuješ. Ale co v případě, že se ti sexu nedostává tolik kolik potřebuješ nebo nejsi s jeho kalitou spookojený? Pak začneš hleda to co tě uspokojí a proč by to neměla být právě sex seznamka? At´ jsi muž nebo žena… prostě pak začneš hledat..

Rovnováha pohlaví v sex seznamce

Jak jsme si psali, je více můžu než žen co hledají sex i když sex potřebují obě pohlaví nejspíš stejně. jak tuto rovnováhu docílit? Snad neřešitelný problém s kterým bojuje skoro každá sex seznamka. Některé úspěšněji některé zase nekorekrně nebo snad by se dalo řící i podovodně. Nejčastějším a sakra oblíbeným nástrojem na udržení rovnováhy mezi muži a ženy je : ženy zdarma a muži za peníze… Proč je jednoduché.. Mži jsou ochotni za toto platit. Snad proto je toto tak nějak trochu nejstarší řemeslo v online podobě. Ale co je pro provozovatele seznamek využívající tento nástorj nekrásnější je to že dosahují značných zisků. A to se proto někdy vyplatí aby potencionální zákazníky nalákaly na ne zrovna korektní data jako 53% mužů a 47% žen. Snad žádný chlap by něvěřil seznace která by hlásala že má 80% žen a jen 20% mužů…. Bohužel toto není jediná nekalá praktika. Toto je snad ta nejmírnější nepravost. Pak jsou zde takzvané facke učty žen – prostě umělš vytvořené profily nebo inzeráty žen aby nalákaly muže a jejich peněženky.

Zahodit ostych a jít rovnou na věc

Muži rádi jdou rovnou na věc, ale zato ženy jsou takové ostýchavější… Proto bych zcela jednoznačně nedoporučoval jít rovnou na věc. Dost mmých kamarádek bylo v sex seznamce znechuceno hned první zprávou od muže. Někdy i když zpráva byla naprosto bez textu a pouze obsahovala foto… No věřím, že nejakou ženu natchne když jako první zpráv dostane fotku ztopořeného údu… Ale rozhodně to tak není i věčiny žen… Ano, není třeba psát zdlouhavé romány… ale proboha proč nezačít nějak normálněji než hned tak jak jsem psal?

Když hledáte – řekněte přesně co hledáte…Kdo hledá najde

Prokaždého je sexuální uspokojení důležité, ale pro každého z nás to znamená něco jiného. Ne vždy jsou zásadní rozdíly, ale i maličkosti se počátají. A tak když už hledáte – přečtěte si pečlivě profil toho komu chcete napsat. Nebo lépe, když so podáváte svůj sexinzerát – neostýchejte se a napište co máte rádi nebo aspoň co je tabu. Věřte, že těchto pár informací předejte trapným situacím. Najdete tak snáze co hledáte a ten správný sexuální partner – partnerka vám pak bude odměnou. Věřte že je lepší mít dobrý sex zítra než hodně špatný hend dnes 🙂

Sex seznamka – najdi sexpartnerku na sex ještě dnes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

− 6 = 2