Nová BDSM seznamka zdarma

BDSM – Dnes jsem narazil na vcelku novou BDSM seznamku ( https://bdsm.seznamka.name ) a zatím se mi zdá jako zcela zdarma. Řazená je do Krajů a klasika on / ona hledá. Myslím, že by zde chtělo zapracovat na podrobnější filtraci jako je „hledá se otrok“ nebo „dominantní muž hledá ženu“ a tak dále… Nejsem velký příznivec této praktiky tak mě nenapadají další kategorie, ale myslím, že příznivec SM jich vysype spousty. Tak doufejme, že se dočkáme brzo změny.
Profily – tedy řádková inzerce této SM seznamky je pro začínající seznamku vcelku slušně obsažené. Hlavně inzerce s fotkou je zde hojně zastoupena.

BDSM seznamka

chtěl jsem se podívat na nějaké tagy. Zde jsem čekal něco jako :
anální kolíky anální vyšetření babysex Ballbusting
biče bičík Bičováni bolesti smyslová deprivace Bondage CBT cbt – podvazování cévkování Cuckolding DÁMSKÝ ANÁL dilatace dlaň dog play dogplay doktorka x pacient drcení drezůra dušení dutky Elektro elektrosex Face sitting face-sitting facesitting fackování Feminizace Fetish Fisting fisting análu
ale toho se zde nedočkáte 🙁 tak doufejme , že zde na tomto zapracují a příznivci BDSM se tohoto brzo dočkají

BDSM seznamka zdarma

přidání inzerce do BDSM i s fotkou

přidání vlastní inzerce je možné během chvilky a je nutné verifikace emailem. Po přidání inzerce do SM seznamky vám přijde verifikační (ověřovací) email na který je nutné kliknout a dále se řídit informacemi obsažené v mejlu. Fotka se nahrává až po ověření verifikace.

Erotické seznamky a recenze

nejsem si zcela jist zda zde psát o SM seznamkách v kategorii „erotické seznamky“ ale nevytvořit vlastní kategorii jako BDSM-seznamky. Tohle je první příspěvek na toto téma a tak pokud se dočkáme dalších – jistě se bude vytvořena tato kategorie nebo podkategorie.

Další BDSM seznamky

jak jsem psal, nejsem velký příznivec SM praktik a tak ani SM seznamky moc neznám a tak bych byl rád když by jsme napsali SM seznamky o kterých myslíte že má cenu napsat recenzi – případně k ní přidali i své zkušenosti nebo další informace co by návštěvníky BDSM seznamek mohlo zajímat.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 + 1 =